با آموزش کامل قانون جذب زندگی تان را تغییر دهید

با آموزش کامل قانون جذب زندگی تان را تغییر دهید

قانون جذب چیست؟

 

قانون جذب یکی از قوانین موجود در روی کره زمین است که خداوند متعال مثل قوانین دیگر خودش این قانون را قرار داده است. در یک کلام می توان قانون جذب را اینگونه تعریق نمود:

انسان به هر چیزی که فکر می کند برای او اتفاق می افتد.

قانون جذب یکی از آن قوانینی است که چه شما آن را قبول داشته باشید و چه آن را رد کنید، در زندگی شما جریان دارد .درست به مانند قانون جاذبه کره زمین. به عبارتی همان گونه که قانون جاذبه کره زمین برای همه افراد به یک شکل عمل می کند یعنی در اعمال نیروی خودش بر روی افراد و اشیاء، خوب یا بد بودن، قبول داشتن یا نداشتن این قانون را لحاظ نمی کند (یعنی اگر یک فرد خوب و یک فرد بد هر دو از یک ساختمان 20 طبقه خود را به پایین بیندازند هر دو به سمت پایین سقوط خواهند کرد و خوب یا بد بودن افراد تاثیری در این اعمال این قانون بر روی افراد ندارد.) قانون جاذبه نیز دقیقا به این شکل عمل می کند یعنی چه شما به این قانون باور داشته باشید و چه نداشته باشید، زندگی تان را متناسب با افکار شما چینش خواهد کرد.

چرا قانون جذب؟

 

در بالا اشاره کردیم که قانون جذب یعنی قانونی که خداوند در دل این جهان و حتی جهان ماورای طبیعه قرار داده است. این قانون در واقع بیانگر عدالت خدواند نیز می باشد.

به عبارتی وقتی خدواند این قانون را قرار داده است که هر چیزی بخواهید آن را به شما می دهم، این نشان گر این است که با این کار عدالت خدواند و حجت خدواند بر تمامی بنده هایش تمام می شود.

بنابراین آشنایی با قوانین راز و چگونگی اجرای آن در زندگی تان می تواند نتایج شگفت انگیزی برای شما به ارمغان بیاورد.

حال به مثال زیر توجه کنید و در برخورد با سوالات زیر کمی با خودتان روراست باشید:

فرض کنید که شما در زندگی تان همواره دچار چالش مالی هستید و این چالش مالی برای شما تمامی ندارد و مدام بعد از یک دوره این چالش مالی برای شما تکرار می شود.

در طول این مدت که شما با این چالش روبه رو هستید دست به اقداماتی می زنید و آن را برطرف می کنید اما بعد از مدتی دوباره آن چالش در یک شکل دیگر برای شما نمایان می شود و شما دوباره باید آن چالش مالی را حل کنید.

در این صورت ممکن است ادعاهای زیادی نسبت به این چالش داشته باشید. ادعا کنید که شما شانس ندارید یا هزاران ادعای دیگری که در زندگی بالای 95 درصد افراد دیده می شود.

در اینجا آیا وقت آن نرسیده است که کمی با خودتان بیندیشید و ببینید که آیا  این شما هستید که آن چالش را وارد زندگی تان می کنید یا چالش خود به خود برای شما به وجود می آید؟ اگر چالش خود به خود به وجود بیاید که در این صورت شما برده خواهید بود و اختیاری که خدواند به انسان نسبت می دهد، بی معنی خواهد بود.

پس چون شما موجودی مختار هستید، این شما هستید که باید زندگی تان را کنترل کنید. به عبارتی نه تنها کنترل زندگی خودتان بلکه کنترل بسیاری از چیزهایی که در این دنیا وجود دارد نیز به انسان واگذار شده است.

واقعیت این است که تا زمانی که سیستم باورهای ذهنی تان را تغییر ندهید، این چالش ها به همین شکل برای شما اتفاق خواهند افتاد.

 

حال این سوالات را از خودتان بپرسید

پول دارید یانه؟

چقدر پول دارید؟

پول را دوست دارید یانه؟

چقدر دوست دارید پول داشته باشید؟

چرا با وجود دوست داشتن پول به آن نمی رسید؟

 

جواب سوال بالا در یک کلام نهفته است. شما برنامه ریزی شده اید که شکست بخورید. شما برنامه ریزی شده اید که پول از دست بدهید. بیشتر خرج کنید تا صاحب شوید.

بله درست شنیده اید شما برنامه ریزی شده اید.

این مثال بالا و سوالات در رابطه با پول بود. به این علت این مثال را آوردیم که بسیاری از انسان ها با این مساله روبه رو هستند. ممکن است افرادی باشند که در مساله مالی بسیار تبحر داشته باشند و پول زیادی داشته باشند اما در امور سلامتی و یا در روابط خود دچار چالش باشند.

بنابراین قانون جذب یک قانون تک بعدی نیست بلکه این قانون در تمام امور زندگی از سلامتی جسمی و روحی گرفته تا روابط و پول و ثروت و غیره تاثیر گذار است.

به عبارتی قانون جذب یک قانون تک بعدی نیست و در هر زمینه ای هر نوع فکری داشته باشید همان را دریافت خواهید کرد. اگر در زمینه مالی افکار و تصاویر بسیار خوبی از خود دارید یعنی شما فرد پولداری هستید اما ممکن است در زمینه روابط افکارتان درست نباشد( به خیال خودتان درست باشد) اما در هر صورت نتیجه بدی را بگیرید.

به عبارتی برای قانون جذب درستی یا نادرستی افکار و سیستم باورهای شما مد نظر نیست بلکه تنها خواسته شما برای این سیستم اهمیت دارد.

بنابراین شما قانون جذب را نه تنها به عنوان یک قانون، بلکه به عنوان یک راهکار برای زندگی تان، باید در نظر بگیرید.

نکته بسیار مهمی که در این اینجا وجود دارد این است که شناخت قانون جذب یک مساله است و درست اجرا کردن و همراستا شدن با قانون جذب یک مساله دیگری است.

ممکن است شما به قانون جذب اعتقاد داشته باشید اما در اجرا و چگونگی همراستا شدن با این قانون دچار اشتباه شوید و دوباره همان نتایج قبلی را بگیرید. پس این نمکته هم را حتما به خاطر داشته باشید.

چه بسا بسیاری از افراد فکر می کنند که افکار درستی دارند اما سیستم باورهای آنها که اصل این قانون جذب است، سیستم درستی نیست و باید اصلاح شود.

آیات و روایات مربوط به قانون جذب

بسیاری از افراد هستند که می خواهند بدانند که آیا در قران و آیاتش و روایات و احادیث پیامبران و امامان در مورد این قانون صحبت شده است و یا این قانون ساخته ذهن یک فرد است.

در زیر چند نمونه از آیات و رویایات را برای شما بیان کرده ایم.

وَ قالَ رَبُّکمُ ادْعُونِی أَسْتَجِبْ لَکمْ(آیه 60 سوره غافر)

پروردگار شما گفته است مرا بخوانید تا(دعای) شما را اجابت کنم

این آیه یکی از آیاتی است که به راحتی می تواند وجود قانون جذب را اثبات کند. در این آیه خدواند به صراحت اعلام می دارد که مرا بخوانید تا به شما داده شود یعنی اگر شما غیر او را بخوانید، چیز مهمی نصیبت تان نخواهد شد. به عبارتی برای اینکه خدواند درخواست شما را اجابت کند باید افکار و خواسته شما با این آیه همراستا باشد.

هل جزاء الاحسان الاّ الاحسان(آیه 60 سوره الرحمن)

آیا پاداش کار نیک جزء نیکویی و احسان است؟

این آیه یکی از بهترین نمونه ها برای اثبات این قانون است. چرا که خدواند در این آیه علاوه بر استفاده از کلمات، از لحن نیز استفاده کرده است. به عبارتی با لحنی بیان می کند که برای یک بچه نیز قابل فهم باشد.

در این آیه خدواند بیان می دارد آیا پاداش یک احسان و کار نیک جزء نیکی است. به عبارتی آیا این امکان وجود دارد که انسان کار بد بکند و پاداش نیک بگیرد؟ و به قول شاعر کبوتر با کبوتر، باز با باز/ کند کی هم جنس با هم جنس پرواز.

یعنی اگر شما در ذهن تان نسبت به پول و زندگی تان دید بدی داشته باشید، همان را دریافت خواهید کرد و جز این نخواهد بود.

قُلْ کُلٌّ یَعْمَلُ عَلَىٰ شَاکِلَتِهِ فَرَبُّکُمْ أَعْلَمُ بِمَنْ هُوَ أَهْدَىٰ سَبِیلًا

بگو که هر کس بر حسب ذات و طبیعت خود عملی انجام خواهد داد، و خدای شما به آن که راهیافته‌تر است (از همه کس) آگاهتر است.

به عبارت دیگر: از کوزه همان برون تراود که در اوست.

این آیه نیز بیان میدارد که در صورتی که دورن تان اصلاح نشود، شما چیز بیشتری را دریافت نخواهید کرد. به عبارتی به هر کسی بر حسب ذات و طبیعت درونش، نعمت عطا می کند و طبق آیه نیز اعلام می دارد خدواند بر  درون شما واقف تر و آگاه تر است. شما ممکن است در زبان چیزی را بخواهید که با سیستم باورهای شما تناقض داشته باشد و چیزی که مشخص است این است که سیستم باورهای شما همیشه برنده این جدال خواهد بود.

یکی دیگر از آیات قشنگ و زیبای خدواند در قرآن آیه 58 سوره اعراف است. در این آیه خدواند بیان می دارد:

وَالْبَلَدُ الطَّیِّبُ یَخْرُجُ نَبَاتُهُ بِإِذْنِ رَبِّهِ ۖ وَالَّذِی خَبُثَ لَا یَخْرُجُ إِلَّا نَکِدًا ۚ کَذَٰلِکَ نُصَرِّفُ الْآیَاتِ لِقَوْمٍ یَشْکُرُونَ

از زمین پاک نیکو به اذن خداوند گیاه نیکو می روید، و از زمین خشنِ ناپاک نیز جز گیاه اندک و کم‌ثمر بیرون نخواهد آمد. این گونه ما آیات (قدرت) را به هر بیان توضیح می‌دهیم برای قومی که شکر خدا به جای آرند.

این آیه بسیار بسیار زیباست و بیان می دارد که درونی که پاک باشد، اماده است تا افکاری را که می کارد را در بیرون نیز نمایان کند و زمینی که شوره زار و بد طینت باشد قطعا از آن چیز باارزشی به دست نخواهد آمد.

در بالا نیز اشاره کردیم که  فهم قانون جذب یک مساله است و اجرای آن نیز یک مساله دیگر. به عبارتی شما باید علاوه بر شناخت قانون جذب بتوانید به درستی این قانون را اجرا کنید.

وَآتَاکُمْ مِنْ کُلِّ مَا سَأَلْتُمُوهُ ۚ وَإِنْ تَعُدُّوا نِعْمَتَ اللَّهِ لَا تُحْصُوهَا ۗ إِنَّ الْإِنْسَانَ لَظَلُومٌ کَفَّارٌ

و از انواع نعمتهایی که از او درخواست کردید به شما عطا فرمود، و اگر نعمتهای (بی انتهای) خدا را بخواهید به شماره آورید هرگز حساب آن نتوانید کرد، (با این همه لطف و رحمت خدا) باز انسان سخت ستمگر و کفر کیش و ناسپاس است.

این آیه نیز به صراحت اعلام می کند که از هر نعمتی که خودتان خواستید خدواند به شما عطا کرده است. به عبارتی این قانون خدواند است که هر چیزی که بخواهید به شما بدهد. برای فهم بیشتر به آیه زیر دقت کنید

ما أَصابَکَ مِنْ حَسَنَةٍ فَمِنَ اللَّهِ وَ ما أَصابَکَ مِنْ سَیِّئَةٍ فَمِنْ نَفْسِکَ

خدواند در این آیه می فرماید هر خوبی که به شما می رسد از من و هر بدی که به شما می رسد از خودتان است. یعنی اگر ما بدی در زندگی مان می بینیم به دلیل این است که خود آن را خواسته ایم. به عنوان مثال اگر شما هر روز فیلم هایی را تماشا کنید که در آن روابط زن و شوهر تیره است قطعا در زندگی خودتان نیز دچار مشکل خواهید شد چرا که شما خودتان با تصویر سازی این فیلم در ذهن تان باعث می شوید بدی و زشتی را به زندگی تان راه دهیدو  خدواند آن را به خاطر اینکه خودتان خواسته اید به شما داده است.

و به عبارتی خداوند با بیان این آیه می خواهد به ما بگوید که بدی و زشتی زندگی اکنون انسان ها از خودشان است. درست است که خداوند عطا کرده ولی این خود انسان است که آن را خواسته است.

اگر خودتان چیزهای خوبی می خواستید باز هم این خدواند است که آن را به شما می دهد اما باز هم خودتان این چیز خوب را خواسته اید.

امام صادق علیه السلام فرمودند:« إذا دَعَوتَ فَظُنَّ أنَّ حاجَتَکَ بالباب»

 «وقتی چیزی می‎خواهی و خواسته‎ای داری، پس این‌گونه بپندار و تصور کن که خواسته‎ی تو دمِ در است (اجابت شده است).

این حدیث زیبا نیز قانون جذب را به اثبات می رساند. به گونه ای که امام صادق می فرماید اگر خواسته خودتان را در ذهن تان و رویای خودتان به واقعیت نزدیک ببینید یعنی به آن فکر کنید که اجابت شده است به اجابت شدن نزدیک تر خواهد بود.

در حدیث دیگری نیز پیامبر اکرم فرمودند:

هر نیتی که بنده کند، خدواند نشانه ای از آن نیت را برای او نشان می دهد. اگر نیت او بد باشد، بد و اگر خوب باشد، خوب نمایان خواهد شد.

به راستی که دین اسلام چقدر زیبا برای ما مسیر موفقیت را نمایان کرده است. این حدیث پیامبر نشان می دهد که نیت های بد نتایج بدی را به ارمغان می آورد و نیت های خوب نتایج خوب. یعنی همان قانون جذب که به هر چیزی که فکر کنید همان را خدواند به شما خواهد داد. نمی توان از صبح تا شب فیلم های ضد ثروت دید، گفتار ضد ثروت داشت، رفتارهای ضد ثروت از خود بروز داد و انتظار داشته باشیم که خداوند، فلان ماشین لوکس را نصیب ما کند.

قوانین دنیا به خوب یا بد بودن شما توجهی ندارند و تنها اگر با آن همراستا باشید به شما همان چیزی را که خودتان می خواهید داده خواهد شد.

 

نظر بزرگان موفقیت در مورد قانون راز چیست؟

نظر آنتونی رابینز

هر چیزی که در زندگی تان دارید، روزی برای تان یک رویا بوده است. آنقدر به آن رویا فکر کردید و آنقدر به آن رویای تان احساس داشتید که آن را جذب کردید. در هر جایی که تمرکز وجود دارد، انرژی نیز به آنجا جریان دارد.

نظر باب پراکتور

برای من اهمیتی ندارد که شما در هندوستان هستید یا در استرالیا یا در استکهلم و یا در لندن. تنها چیزی که مشخص است این است که همگی ما زیر نظر یک قانون هستیم. زیر نظر یک راز هستیم و آن قانون و راز، قانون جذب است.

 

نظر جو وایتالی

زمانی هایی در زندگی گذشته ام داشتم که حتی پول بلیط اتوبوس یعنی 60 سنت را نداشتم. زمانی زندگی ام شورع به تغییر کرد که فهمیدم تمام زندگی من زیر نظر باورها و بخش های پنهان من هستند که من از آنها بی خبرم و از طریق این باورها، اتفاقات را به سمت خودم جذب می کنم.

نظر جک کنفیلد

یک چک 100 هزار دلاری نوشتم و آن را بالای تختم گذاشتم و هر روز صبح آن را نگاه می کردم و احساس می کردم که من صاحب آن چک هستم.

یک ماه گذشت و هنوز از 100 هزار دلار من خبری نبود. ناگهان در حمام فکری به ذهنم رسید و آن این بود که یک کتابی را از قبل نوشته بودم و تصمیم گرفتم که آن را چاپ کنم. اما باید برای چاپ در مجله معتبر چاپ می شد. شروع کردم به رویا پردازی که این مجله معتبر در رابطه با کتاب من مطلبی نوشته است.

دو هفته گذشت و من در کنفرانسی مربوط به معلمان، کتابم را به صورت خلاصه وار معرفی کردم.  بعد از کنفرانس، خبرنگاری به پیش من آمد و گفت می خواهد در رابطه با کتاب من در مجله خودشان مطلبی بنویسید و وقتی من نام مجله را پرسیدماو پاسخ داد مجله.

من پاسخ خواسته ام را دریافت کرده بودم. کتابم به چاپ رسید و من بالای 99 هزار دلار از آن کتاب را فروختم. تمام چیزی که مشخص بود این بود که من آن را جذب کرده بودم. بنابراین در چک بعدی که برای خودم نوشتم مبلغ 1 میلیون دلار نوشتم و از این طریق توانستم ثروت زیادی را به سمت خودم جذب کنم.

 

نظر جان آسارف

ساده ترین نگاه من به دنیا این است که افکار ما همانند یک آهنربا عمل می کند و افکار همجنس خود را جذب می کند. تنها کاری که شما باید انجام دهید این است که به افکاری که دوست دارید آنگونه باشید، بچسبید نه افکاری که دوست ندارید.

دوره قانون جذب در چند جلسه برگزار می شود؟

این دوره شامل 60 جلسه آموزشی است که به صورت هر روز یک جلسه آموزشی می باشد. جلسات این دوره در قسمت کاربری شما در بخش دوره ها قابل دسترس می باشد.

دوره قانون جذب شامل چه آموزش هایی می باشد؟

60 جلسه آموزشی (کامل ترین آموزش قانون جذب در ایران)

این دوره به سه قسمت تقسیم می شود که این قسمت ها عبارتند از: کارها و اقدامات: قبل از قانون جذب- قانون جذب و بعد از قانون جذب.

هر کدام از این قسمت ها نیز شامل آموزش های مربوط به خود هستند که در مجموع 60 قسمت که بالای  1000 دقیقه آموزش می باشد.

این دوره مناسب چه کسانی می باشد؟

همانطور که در بالا اشاره کردیم قانون جذب یک قانونی هست که در دنیا وجود دارد و قبول کردن و یا رد کردن این قانون توسط ما هیچ تاثیری بر روند این قانون در زندگی ما نخواهد گذاشت و تنها هم راستایی و طبق این قوانین رفتار کردن و فکر کردن، باعث ایجاد نتیجه خواهد شد.

نکته بسیار مهمی که در اینجا وجود دارد این است که زندگی شما حاصل همین قانون است و باز هم تاکید می کنیم که قبول کردن این قانون و یا رد این قانون توسط شما، هیچ تاثیری در روند این قانون نخواهد گذاشت.

به عبارتی ان قانون مانند قوانین حاکم بر خورشید عمل می کند. شما چه دوست داشته باشید خورشید طلوع کند و چه دوست نداشته باشید، خورشید طلوع خواهد کرد و طبق آیات قران تا زمانی معین به این کار ادامه خواهد داد. بنابراین تنها کاری که شما می توانید انجام دهید این است که با این قوانین همراستا شوید. در غیر این صورت نتایج کار و زندگی تان به عهده خودتان است.

حال طبق این اشاره کوچک این دوره مناسب چه افرادی می باشد؟

این دوره برای کسانی می باشد که می خواهند یک تغییر کلی در تمام جوانب زندگی خودشان به وجود بیاورند. اما چون اولویت های افراد متفاوت است، ممکن است برخی بخش مالی و برخی بخش روابط و یا برخی بخش ها و جنبه های دیگر را زندگی را بخواهند تغییر دهند.

بنابراین این دوره مناسب:

افرادی که می خواهند یک جهش و انقلابی در اوضاع اقتصادی و مالی زندگی شان به وجود بیاورند

افرادی که می خواهند روابط زندگی شان را تغییر دهند

افرادی که می خواهند شغل و مقام خود را تغییر دهند

افرادی که می خواهند کارآفرینی کنند

افرادی که می خواهند سلامتی خود را به طور کامل بهبود دهند

افرادی که می خواهند سلامتی خودشان را تقویت کنند

افرادی که می خواهند خانه مورد نظرشان را بخرند

افرادی که می خواهند اتومبیل مورد نظرشان را بخرند.

افرادی که می خواهند بچه دار شوند

افرادی که می خواهند ازدواج موفقی داشته باشند و ...

و به طور کلی هر اولویتی که شما دارید، این قانون برای آن عمل خواهد کرد و به عبارتی همین الان نیز این قانون در تمام جوانب زندگی شما نقش خود را اعمال می کند.

قیمت این دوره چقدر است؟

این دوره که کامل ترین آموزش قانون جذب در کشور است و باعث خواهد شد شما به تمام آرزوهای خود دست پیدا کنید، ارزش به مراتب بالایی دارد چرا که قرار است برای شما تغییرات بزرگی را رقم بزند اما این دوره تنها با قیمت 499 هزار تومان برای تمام کسانی که قصد دارند زندگی شان را یکبار برای همیشه تغییر دهند در این وبسایت در دسترس قرار داده شده است.

هدیه شب یلدایی ماکزیمم: این دوره تا تاریخ 2 دی ماه با تخفیف 30 درصدی قابل دسترس است. برای اینکه از این کد تخفیف استفاده نمایید کافیست کد زیر را در قسمت کد تخفیف در زمانی که ثبت سفارش می کنید، وارد کنید.

کد تخفیف 30 درصدی شب یلدا:

yalda98

ناگفته نماند که این کد تنها برای 100 نفر قابل استفاده است و پس از آن به صورت اتوماتیک منقضی می شود. بنابراین اگر می خواهید که شما هم یکی از افرادی باشید که از این کد تخفیف بی نظیر برای تغییر زندگی تان استفاده کنید، در اقدام به ثبت نام  تعلل نکنید.

آیا این دوره ضمانت بازگشت وجه نیز دارد؟

دوره هایی که به صورت آنلاین برگزار می شوند معمولا ضمانت بازگشت وجه ندارند چرا که فایل ها قابلیت دانلود و ضبط شدن دارند بنابراین حق تولید کننده گان و برگزار کنندگان دوره، ضایع خواهد شد.

اما یک ضمانت و گارانتی از جانب ما برای شما در نظر گرفته شده است و آن به این صورت است که در صورتی که در پایان این دوره آموزش کامل و کاربردی قانون جذب، رضایت شما از آموزش های دوره و نتایجی که در زندگی تان گرفته اید، کمتر از 50 درصد باشد، 70 درصد پول پرداختی شما، به شما بازگردانده خواهد شد.

 

اگر می خواهید یکبار برای همیشه زندگی تان را تغییر دهید وقت آن است که قانون جذب را به صورت جدی و اصولی یاد بگیرید تا همیشه در زندگی تان از فراوانی نعمت های خداوند استفاده کنید.

با آموزش کامل قانون جذب زندگی تان را تغییر دهید

;

جلسات این دوره

      جلسات دوره فقط برای افرادی که ثبت نام کرده اند، قابل رویت است. شما هنوز در این دوره ثبت نام نکرده اید

نظرات

نظرخود را با ما درمیان بگذارید

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

نظرات سایر دوستان