ویدئوی دوم شکاف‌های موجود در رویکرد محصول محوری

ویدئوی دوم شکاف‌های موجود در رویکرد محصول محوری

ویدئوی دوم شکاف‌های موجود در رویکرد محصول محوری

در قسمت قبل با رویکرد محصول محوری در کسب و کار آشنا شدیم و متوجه شدید که این رویکرد برای شرکت هایی که بر روی عملکرد بهتر تمرکز دارند، مناسب است. در رویکرد "محصول محوری" مهمترین اقدامی که باید صورت بگیرد و در واقع مهمترین قسمت آن، ارائه یک ایده موثر برای کسب و کار میباشد. تلاش عمده این رویکرد تبدیل ایده به محصول با پایین نگه داشتن هزینه ها و تمرکز بر عملیات تولید محصول است.

در این ویدئو می‌خواهیم درباره رویکرد های دیگری که جایگزین" رویکرد محصول محوری" شده‌اند صحبت کنیم ولی این به معنای شکست یا عدم کارایی رویکرد محصول محوری نیست بلکه منظور این است که برخی از جنبه ها در این رویکرد وجود دارد که باعث شده این رویکرد همچون سابق خوب و تاثیرگذار نباشد.

در واقع امروزه یکسری شکاف ها و روندهایی ایجاد شده است که در گذشته وجود نداشت و همین امر باعث گردید رویکرد "محصول محوری" نتواند همانند گذشته موثر واقع شود. در این ویدئو می‌خواهیم در رابطه با این شکاف‌ها و عواملی که با بروز شان منجر گردیده اند تا این رویکرد کارایی خود را از دست بدهد، آشنا شویم. برای درک عمیق‌تر موضوع مطرح شده و آشنایی با این شکاف‌ها لطفاً به تماشای ویدئوی زیر بپردازیم.

بعد از مشاهده ویدئو جهت اشراف بیشتر بر مطالب ذکر شده، می توانید به مباحث زیر که از کتاب مدیریت بازاریابی کاتلر که در رابطه با سیستم اطلاعات بازاریابی نوین، جهانی شدن و تاثیراتی که بر کسب و کار خواهد داشت، مراجعه نموده و آنها را مطالعه نمایید.

دوست عزیز.
دسترسی کامل به این درس برای کاربران ویژه در نظر گرفته شده است.

با عضویت طلایی می توانید به فایل های بخش طلایی دسترسی داشته باشید، برای اینکه بتوانید در ماکزیمم عضو ویژه بشوید ابتدا باید در سایت عضو شده و سپس عضویت خود را ارتقا دهید. شما با خرید هر یک از پکیج های عضویت طلایی می توانید به آموزش های بخش عضویت ویژه دسترسی داشته باشید.

ثبت نام به عنوان کاربر ویژه

 

دروس و ترتیب آموزش دوره

این دوره برای اعضای ویژه در نظر گرفته شده است و دسترسی به ویدئوها و آموزش های این درس فقط برای اعضای ویژه امکان پذیر است.

در صورت ثبت نام به عنوان عضو ویژه علاوه بر دستیابی به این آموزش به آموزش های دیگر نیز دسترسی خواهید داشت.

جهت کسب اطلاعات کامل از طریق لینک زیر اقدام نمایید

ثبت نام می‌کنم

نظرات

نظرخود را با ما درمیان بگذارید

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

نظرات سایر دوستان

دوازده مرحله هدف گذاری به روش برایان تریسی

دوازده مرحله هدف گذاری به روش برایان تریسی

آموزش 35دقیقه ای از برایان تریسی را به "رایگان" دانلود کنید

و روش صحیح "هدف گذاری" را یاد بگیرید

اطلاعات خود را با دقت وارد نمایید و از دانلود رایگان فایل های پیشنهادات ویژه لذت ببرید